Loading...
UUDISED

Tere tulemast Eesti CS:GO uuendatud veebi

Viimaste kuude jooksul on Eesti CS:GO kommuuni veeb läbinud suurema uuenduskuuri.

Edaspidi võib Eesti CS:GO portaalist leida uudiseid tulevaste võrgupidude ja turniiride kohta, meeldejäävaid saavutusi kohalikelt mängijatelt ja kursis olla suuremate Eesti või Baltikumi turniiride tulemustega. Muidugi jääme lisama ka iganädalaste CS:GO update’de kokkuvõtteid.

Lisandunud on Mängude sidebar, kus saab kursis olla kõigi tähelepanuväärsete Eesti mängijate nii eesseisvate kui juba toimunud matchidega.

Striimerite sidebar on uuenenud kujul tagasi, kuid oleme praeguseks eemaldanud kõigi varasemalt lisatud striimerite lingid, et uus nimekiri koosneks vaid aktiivsetest ja praegu aktuaalsetest striimeritest. Enda striimi lisamissoovi saad esitada selle vormi kaudu või saata email meie kontaktivormi kasutades.

Lisaks on uut veebi ka mobiilist palju mugavam kasutada.

Lähinädalatel on plaanis veel paar suuremat muudatust – uudistele on lisandumas kommenteerimise võimalus ja plaanis on ka mitmed muudatused Eesti CS:GO Faceit Liiga osas. Varsti tuleb ka mõne aegunud osaga Eesti CS:GO Kommuunist hüvasti jätta.

Igasugune tagasiside ja ettepanekud on väga teretulnud – täida ära see tagasisideküsitlus või liitu Eesti CSGO Discordiga ja kirjuta meile otse #feedback channelisse.

Vasta
Üks kommentaar