Loading...
UUDISED

mousesports võitis ESG Tour Mykonos 200 000€ turniiri

Sel nädalavahetusel toimunud ESG Tour Mykonos 200 000€ turniiri võitis mousesports, kus mängib ka eestlane Robin “ropz” Kool.

Kreekasse kogunes üle maailma 8 meeskonda – SK Gaming, Gambit, Virtus.pro, Liquid, EnVyUs, BIG ja Heroic ja mousesports. Kolme päeva vältel said osalejad lisaks Kreeka suveilmade nautimisele mängida ka kuhjaga pingelist CS:GO-d

mousesportsi turniiri esimene mäng SK Gamingu vastu jäi nende ainsaks kaotuseks, mille järel võideti järjest neli BO3 matchupi. Neil õnnestus alistada nii viimase majori võitja Gambit Gaming kui Virtus.pro ning finaalmänguks jõuti vastamisi Liquid’iga USAst.

Pingeline finaal algas mousesportsi pickitud de_cobblestone’iga, kus mouz lõpetas ülekaaluka 16-8 skooriga. BO5 mängiti välja viienda mapini ja põnevust jagus küllaga – mõlemad meeskonnad kogusid korda-mööda mapivõite. mousesports lõpetas viimaseks mapiks jäänud de_nuke kindla 16-4 võiduga.

mousesports vs Liquid

  • de_cobblestone: 16-8
  • de_inferno: 5-16
  • de_train: 16-9
  • de_mirage: 13-16
  • de_nuke: 16-4

mousesports’i jaoks oli see esimene turniirivõit pärast 2016. aasta veebruari. Robin Kool liitus mousesports’iga selle aasta aprillis ja ESG Tour’i võit on ka tema jaoks esimene kord nii olulist võidukarikat pea kohal hoida. Auhinnafondist jäi mousesports’ile 100 000€, mis on ühtlasi ka tiimi jaoks siiani suurim turniirivõit.

Fotod & allikas: hltv.org

 

Vasta