Loading...
UUDISED

Eesti CS:GO: Registreerimine ja kommentaarium nüüd avatud!

Eesti CS:GO veebis on viimase kuu jooksul toimunud hulgaliselt muudatusi ja nii mõnigi põnev update on veel ees. Sel nädalal lisasime kasutajate registreerimise ja uudiste kommenteerimise võimaluse. 

Nüüd saavad kõik Eesti CS:GO Kommuuni liikmed luua kasutajakonto ka Eesti CS:GO lehele Steami vahendusel. Liitunud kasutajatele on lisandunud uudiste ja artiklite kommenteerimise ja upvote’imisvõimalused.

Kasutajaks tasub end kindlasti teha nüüd, sest lähiajal on oodata veebi ka Eesti Liiga reportimise võimalusi ja teisi eeliseid registreerunud kasutajatele. Kasutajaks saab registreerida valides menüüst “Logi sisse” ja “Sign in through Steam”.

Seoses värskete muudatustega peame teatama ka Eesti CS:GO foorumi sulgemisest. Foorum on tänaseks hetkeks oma aja ära elanud ja asendumas teiste kaasaegsemate lahendustega. Olemasolevaid foorumikasutajaid uude veebi automaatselt üle ei tooda. Eesti CS:GO Discord ootab kõiki liikmeid arutlema nii eesolevate turniiride üle, otsima meeskonnakaaslasi tulevasteks LANideks ja niisama CS:GO teemadel juttu ajama.

Loodame, et kohaneme üheskoos muudatustega kiiresti ja muidugi ootame kõiki kommuuni liikmeid ka tagasisidet jagama.

Discordiga saab liituda siin: https://csgo.ee/disc

Vasta