Loading...
UUDISED

WASD Sports võitis GameOn III CS:GO turniiri

Täna lõppenud GameOn III CS:GO turniiri finaalmängudel võitis Eesti meeskond WASD Sports esikoha ja osa 3500€ auhinnafondist. 

WASD Sports jõudis GameOni LAN finaalidele läbi online qualifierite – nendega koos astusid finaalis võitlustulle ka wolsung (Läti), calmface (Leedu) ja GoodJob (Valgevene).

Esimeses poolfinaalis astusid vastamisi WASD ja wolsung ja seekord saadeti lätlased koju 2-1 võiduga BO3 matchupis. Teine finaalimeeskond selgitati välja Leedu ja Valgevene vahelises võitluses – võitjana väljus 2:0 tiim GoodJob.

Esimeseks finaalimapiks oli GoodJob poolt valitud de_cache, mis valmistas Eesti tiimile mõningaid raskusi – õiget mänguhoogu sel mapil kätte ei saadud ja esimene mäng lõppes WASD jaoks 8-16 kaotusega. WASDi mapivalik de_train osutus aga oluliselt edukamaks. Kiiresti saavutati terropoolel 10-5 eduseis ja CT poolel kogutud 6 raundi tõid meeskonnale võidu.

Otustaval de_overpass’il oli mäng oluliselt tasavägisem kui eelmisel kahel mapil. Esimene poolaeg lõppes napi 8-7 eduseisuga terropoolel alustanud WASD jaoks. Finaalivõidu otsustavaks hetkeks sai 14-12 seisus CT pangast ViztA poolt lastud 4 fragi. Järgmine raund oli terroristide jaoks rahaliselt kehv ja finaalivõit kindlustati 16-12 skooriga.

Finaalmängu MVP oli sel korral ViztA, kõige rohkem kille suutis scoreboard’ile tuua Dodz, kuid kõrgeima ADRiga lõpetas Gaborik.

Rohkem statistikat leiab HLTV.org

WASD Sports lineup: 

  • Mihkel “sperr” Alamaa
  • Mario “Gaborik” Piirisaar
  • Rainer “Dodz” Trossek
  • Kevin “ViztA” Kolomainen
  • Hans “bitchiR” Tint

Foto: GameON

Vasta