Loading...
LAN

LAN Ruudus: detsembri algus toob TalTechi järjekordse võrgupeo

Juba 8. detsembril on kõigil CS:GO huvilistel taas põhjus seada sammud Tallinna Tehnikaülikooli tuttavasse aulasse. Sel korral seab võrgupidu end üles LAN Ruudus nime all. LANist räägib täpsemalt peakorraldaja Rasmus Koit.

Mis on LAN Ruudus?

Lan Ruudus on kahe kõige suurema Tallinna ülikooli poolt korraldatud võrgupidu. Meie eesmärk on korraldada LANi, mis on mõeldud n.ö. pühapäevamänguritele, kes tahaks võtta üksteisega samal tasemel olles üritusest osa. LAN Ruudus erineb teistest omalaadsetest üritustest peamiselt just vaba õhkkonna ja 18+ vanusepiirangu poolest.

Mida mängitakse?

Sel korral on mängud jaotatud kolme kategooriasse – auhinnalised põhiturniirid, lisaturniirid casual mängijatele ja meelelahutustegevused pealtvaatajatele. Põhiturniiridel on esindatud CS:GO 5v5, FIFA18 1v1 ja Mortal Kombat 1v1 – nende võitjaid ootavad ees ka toetajate poolt välja pandud põnevad auhinnad ning CS:GO võitjaid ka väike rahaline preemia. Niisama saab kätt proovida Dota 2 (1v1), Age of Empires 2 (1v1) ja Tekken 3 (2v2) lisaturniiridel.

Mis lisaks põhiturniiridele ees ootab?

Peale põhiturniiride on võimalik osa võtta ka teistest mängudest. Lisaks ootavad Tudengimajas kõiki osalisi VR mängud (HTC Vive ja Oculus) ja Beer Pong ning üles seab end ka väike baar, kust täisealised külastajad näiteks FIFA kõrvale midagi turgutavat osta saavad.

Kellele see üritus mõeldud on?

Ootame nii pühapäevamängureid, tudengeid kui ka niisama huvilisi. Peale selle pakume erinevaid tegevusi ka pealtvaatajatele – seekord ei ole oodatud vaid tõsised gamerid!

Millest tuleb 18+ vanusepiirang?

Ürituse ajal on võimalik tarbida kohapeal ostetud alkohoolseid jooke – see on peamiseks vanusepiirangu põhjuseks.

LAN toimub TTÜs – kas ja kuidas see seniste TTÜ e-Sportidega seotud on?

LAN Ruudus ei ole otseselt seotud TTÜ e-Spordiga, kuid paljud korraldajad on varasemalt TTÜ e-Spordi korraldamisele kaasa aidanud. Tegemist on eraldiseisva üritusega, kuid meie eesmärk on sama: arendada e-Spordi kultuuri Eestis.

Rohkem infot: https://l2n.ee/ ja ürituse Facebooki evendilt

Vasta