Loading...
UUDISED

5 parimat mängu jõulukingiks

Vastupidiselt levinud arusaamale usume, et mängud on siiski parim kink. Nagu raamatudki on iga mäng omaette seiklus, portaal uude maailma ning selle uue universumi kinkimine on ju lahe! Eriti neile, kes armastavad mängida. Muidugi on iga juhtum erinev ja kindlasti tasub silmas pidada, kellele kingitust teed, mis talle meeldib ja millised mängud tal juba olemas on.. Kui aga otsid soovitusi, mida kinkida, siis siin on valik parimatest mängudest, mille leiad portaalist Eneba. Nimekirjast leiad soovitusi nii eri stiili kui maitsega mängurile kingituse valimiseks.

1. World of Warcraft: Battle For Azeroth

Kui otsid mängu, mis pakuks huvi terve aasta, siis MMORPG on parim valik. Viimane mängulaiendus World of Warcraft: Battle for Azeroth läks tagasi oma juurte juurde ja taaselustas fraktsioonisõja, mis oli selle hittmängu käivitavaks jõuks. Uut sisu on avastada tonnide kaupa ning see on ka peamine põhjus, miks World of Warcraft on endiselt üks maailma parimaid PC-mänge.

2. FIFA 19

Kui otsid kinki spordifanaatikule, siis selle valikuga ei saa alt minna. Mängu looja EA Sports teab täpselt, kuidas teha parimaid spordimänge – tunned end nagu otse mänguväljakul. Kuigi mängu põhiosa on jäänud samaks, pakub FIFA 19 suure hulga täiendusi ja parandusi, uusi tiime ja isegi võimalust osaleda UEFA Meistrite Liigas. Parim osa mängust – haara teine pult ja saad ka ise mängurõõmust osa!

3. Frostpunk

Peaaegu kõik mängud 11 bit studios’ilt on hea valik, kui otsid üht korralikku hästi jutustatud lugu. Nende viimane looming Frostpunk on strateegiamäng, mis ühendab hiilgava mängumehaanika ja korraliku jutustuse imelisse kooslusse, mis teeb iga mänguelamuse väga meeldejäävaks. Mängu eesmärk on ellu jääda ja Frostpunk teeb kõik, mis tema võimuses, et sa läbi kukuksid. Kui vajad veel põhjuseid, siis Frostpunk nomineeriti Game Awards’il aasta parimaks strateegiamänguks.

4. Forza Horizon 4

Ralli pole kunagi välja näinud nii suurejooneline. Viimane täiendus kultusliku Forza seerias on Forza Horizon 4, mis tagasihoidlikult väljendudes näeb välja lausa imeline. Mängul on ilmselt kõige täiuslikum autode mudelivalik (üle 450), muutuvad aastaajad ning suur avatud maailm, mida saab rooli taga avastada. Tekkis proovimishuvi? Pea siiski meeles, et mäng on mõeldud ainult Xbox One´ile ja PC-le.

5. Battlefield 5

See on midagi head tulistamisfännidele. Battlefieldi nime on kuulnud ilmselt iga FPS-i fänn ja viimane mäng on tõeliselt ahhetamapanev. Tegevus toimub II maailmasõjas, avastada saab põnevaid sõjalugusid maailma erinevaist paigust. Battlefield´i leivanumbriks on eepilised lahingud paljude mängijate vahel – see ootab ees ka Battlefield 5-s. Näiteks saab osa võtta 64 mängijaga otsustavast lahingust positsioone kaitsmisel või rünnakul, võidelda teiste tiimide vastu ning pidada lahingut viimase ellujäänud võitlejani.

Need ongi meie soovitused kingikotti. Kõik need mängud väärivad proovimist ja Eneba pakub neid parima hinnaga. Lubame, et ükskõik milline neist mängudest muudab saabuvad pühad eriliseks – seega tundub sobiv soovida just erilisi jõulupühi!

Postitus sündis koostöös portaaliga Eneba.

Vasta