Loading...
UUDISED

ropz jõudis HLTV aasta parimate top 20 edetabelisse

HLTV.org annab igal aastal välja maailma parimate CS:GO mängijate top 20 pingerea. Mousesportsis mängiv Robin “ropz” Kool pääses esimese eestlasena 2018. aasta arvestuses edetabelisse saavutades 19nda koha. 

ropz alustas oma karjääri professionaalses e-spordimaailmas FACEITi vahendusel kvalifitseerudes Faceit Pro Liigasse otse FPL Challengerist. Alguspäevadel tuli ropzil võidelda mitmete petmissüüdistustega nii teise promängijate kui laiema publiku poolt, kuid olles enda võimeid Faceiti peakontoris tõestanud, liitus ta 2017. aastal Saksa organisatsiooni mousesports lineupiga.

2017. aastal noppis meeskond ESG Tour Mykonos tuuril esikoha ning saavutas teise koha ECS neljanda hooaja finaalis.

2018. aasta tõi mousesportsile nii tõuse kui mõõnasid. Aasta alguses võideti Starladderi neljandal hooaja finaalmängus Na’Vi ning Budapestist toodi V4 Future Sports Festivalilt koju ka teinegi esikoht. Meeskond püsis pikemat aega ka HLTV meeskondade top 5 parimate hulgas, kuid tehtud muudatused tiimi lineupis ei toonud oodatud tulemusi ja 2018. aasta keskpaik möödus pigem languse tähe all. Septembris õnnestus meeskonnal siiski seljatada Team Liquid ESL One New York 2018 turniiril.

mousesports tõstmas ESL New York 2018 võidukarikat

ropz saavutas koha HLTV parimate mängijate topis oma järjepideva panuse eest tagamaks mousesportsi edu 2018. aastal. Neljal turniiril saavutas Robin EVP-väärilise reitingu. Statistiliselt noppis ropz veel viienda koha vähimate surmade arvu kohta raundis (deaths per round 0.61) ning üheteistkümnenda koha võidetud 1vsX sitruatsioonides suurtel turniiridel (46).

2019. aastaks on ropzil ja mousesportsil suured ootused – esimeseks eesmärgiks seab tiim end tagasi majori meeskondade sekka võidelda.

Allikas: HLTV.org

Vasta