Loading...
Uncategorized

Lõpuks saavad ka ettevõtted e-spordis üksteise vastu võistlustulle astuda

Eesti esinduslikum arvutiklubi Comma Gaming Arena korraldab järgmisel reedel, 6. novembril, algusega kell 18:00 e-spordi turniiri, kus mängitakse kõigile arvutimängu sõpradele tuntud Counter-Strike: Global Offensivet. Turniiri teeb eriliseks fakt, et osalejateks on ainult ettevõtted!

Hakkajad noored Commast on edukaid turniire korraldanud ka varasemalt ja osavõtjate huvi on alati kõrge olnud, kuid ainult ettevõtetele suunatud turniire veel tehtud ei ole. „Arvasin alguses, et tuleb maksimaalselt 8 firmat! Kirjutasime kõigile ise, aga üllatuslikult viimastel päevadel hakkasid firmad meiega ise ühendust võtma“ tähendas Comma Gaming Arena esindaja Mihhail Kaplin.

Turniiril pakuvad üksteisele konkurentsi: Bolt, Elisa, Guardarian, Microsoft, NodeSwat, Nortal, Optimist Digital, Pipedrive, PlayTech, RingIT, Telia, Transferwise, Twilio, Uptime ja Wolt!

Kuigi seekordne turniir peetakse täiesti interneti vahendusel, siis tulevikus võime näha suurejoonelisemaid ettevõtmisi. Kaplin sõnas, et „Firmade huvi turniiri vastu on üpriski suur. Esimese turniiriga testime formaati ja oma hüpoteese, aga kindlasti võime juba öelda, et tulevikus on tulemas kas suuremamahuline laadne turniir või lausa firmade vaheline e-spordi liiga, kus võiks osaleda näiteks 32 meeskonda. Samuti plaanime teha ka Counter-Strike: Global Offensive turniire edaspidi ka eraisikute vahel“. Üheks osavõtjaks on Eesti tarkvaraettevõte Bolt, kelle esindaja Kaspar Põtteri sõnul innustas neid turniirist osa võtma võistlushimu, „Paljud meeskonnaliikmed on minevikus CounterStrike turniiridest osa võtnud, kui nüüd on mängimine jäänud tagaplaanile ja see on hea võimalus ennast taas proovile panna.“ Samas tõdeb ta ka, et suurimaks eesmärgiks on lõbutsemine!

Huvilised saavad vaadata kuidas Eesti tipp ettevõtted üksteise vastu mõõtu võtavad veebi vahendusel leheküljel www.twitch.tv/commagaming või Facebook live www.facebook.com/commagamingarena.

Comma Gaming Arena puhul on tegu on taskukohaste hindadega Tallinna kesklinnas, aadressil Roosikrantsi 13 pesitsev tipp-klass tehnikaga sisustatud hubane ja mugav arvutiklubi. Avatud on nad iga päev alates kella 10-st hommikul, ning nädalavahetusel saab ka öösiti mängimas käia.

Vasta
Üks kommentaar